Vă aducem la cunoștință calendarul examenului pentru obținerea gradului I de către personalul clerical (care au susținut colocviul de admitere în toamna anului 2022):
• 30-31 august 2023 – Depunerea lucrărilor la Secretariatul Facultății de Teologie Ortodoxă Cluj-Napoca. Se depune un exemplar legat și un CD.
• 5 septembrie 2023 – susținerea lucrărilor.
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close