Cursurile pastorale pentru obţinerea gradelor profesionale (definitiv și gradul II), organizate la Facultatea de Teologie Ortodoxă din Cluj-Napoca, vor avea loc în perioada 18 – 29 septembrie 2023. Festivitatea de deschidere va avea loc în data de 18 septembrie 2023, ora 900 la sediul Facultăţii, str. Episcop Nicolae Ivan fn.

Colocviul pentru admiterea la gradul I va avea loc în prima săptămână a acestor cursuri, la o dată pe care o vom anunța ulterior.

Perioada de înscriere se prelungește până la data de 1 septembrie 2023.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close