Dosarele candidaţilor se vor depune în perioada 1 – 25 martie 2016.

Examenul va avea loc în data de 29 martie 2016, ora 800.

Acte necesare pentru înscriere:

·        Cerere IPS Arhiepiscop şi Mitropolit;

·    Copia actelor de studii (Foaia matricolă şi Diploma de licenţă);

·     Curriculum vitae;

·     Recomandarea Duhovnicului Facultăţii;

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close