• Administrația Națională a Penitenciarelor a vacantat postul de preot capelan la Spitalul Penitenciar Dej.
  • Candidații care îndeplinesc condițiile de ocupare a postului și vor primi binecuvântarea Chiriarhului vor depune dosarul de înscriere la Spitalul Penitenciar Dej până la data de 4 noiembrie 2020, ora 1600.
  • Mai multe informații privind condițiile, metodologia și bibliografia pentru concurs pot fi accesate pe site-ul: anp.gov.ro la secțiunea concursuri în derulare.
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close