Examenul pentru postul de preot paroh la Parohia Sângeorz Băi I (Prot. Năsăud) şi interviul pentru Parohia Geaca (Prot. Gherla)va avea loc în data de  30 august 2013, orele 700.

       Dosarele candidaţilor se vor depune până în data de 23 august 2013.

             

       Consilier administrativ bisericesc
                   Pr. Dr. Cristian Baciu

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close