Cuvântul de învățătură al Preasfințitului Părinte Benedict Bistrițeanul, Episcopul-vicar al Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, rostit la Biserica studenților din Campusul Universitar „Hașdeu”, la finalul Sfintei Liturghii, joi, 15 iunie 2023, cu prilejul vizitei la Cluj-Napoca a starețului Mănăstirii Vatoped din Sfântul Munte Athos, Arhimandritul Efrem Vatopedinul.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close