Cuvântul de învățătură al Preasfințitului Părinte Benedict Bistrițeanul, Episcopul-vicar al Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, rostit în Duminica Izgonirii lui Adam din Rai (a lăsatului sec de brânză), 26 februarie 2023, la Biserica „Sfântul Proroc Ilie Tesviteanul” din Bistrița. Predica a fost tradusă în limbaj mimico-gestual, de către părintele Cătălin Mileșan, interpret autorizat și preot misionar pentru persoanele cu deficiențe de auz și vorbire din județul Bistrița-Năsăud.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close