[rev_slider alias="slider-slim-top"]

Anunț examen parohii – Noiembrie 2021

Examenul pentru ocuparea posturilor vacante pe luna Noiembrie 2021 (Mociu I, preot slujitor Gherla II, Răchițele, Sigmir și Cociu) va avea loc marți, 7 decembrie 2021, începând cu ora 800 .

LISTA PAROHIILOR VACANTE PE LUNA NOIEMBRIE 2021

Posturi clericale categoria examen: Preot paroh la Parohia Mociu I, Protopopiatul Cluj I , 1050 suflete, categoria I. Preot slujitor la Parohia Gherla II, Protopopiatul Gherla. Preot paroh la Parohia Răchiţele, Protopopiatul Huedin, 701 suflete, categoria a II-a....

Anunțuri și comunicate

Informații utile