[rev_slider alias="slider-slim-top"]

Anunț examen parohii – Noiembrie 2021

Examenul pentru ocuparea posturilor vacante pe luna Noiembrie 2021 (Mociu I, preot slujitor Gherla II, Răchițele, Sigmir și Cociu) va avea loc marți, 7 decembrie 2021, începând cu ora 800 .  

LISTA PAROHIILOR VACANTE PE LUNA NOIEMBRIE 2021

Posturi clericale categoria examen: Preot paroh la Parohia Mociu I, Protopopiatul Cluj I , 1050 suflete, categoria I. Preot slujitor la Parohia Gherla II, Protopopiatul Gherla. Preot paroh la Parohia Răchiţele, Protopopiatul Huedin, 701 suflete, categoria a II-a....

Anunțuri și comunicate

Informații utile


 

Protos. dr. Benedict Vesa

-secretar eparhial-
0264/43.10.04 (birou)
0724/514.742 (mobil)
benedict.vesa@gmail.com

Știri

Mai multe (2203)

Pelerinaje


[hungryfeed url=”http://pelerinaje.renastereacluj.ro/feed/” feed_fields=”” item_fields=”title” max_items=”3″]

Mai multe….

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close