În trimestrele II și III – 2022, se vor vacanta următoarele posturi clericale la categoria EXAMEN:

  • Preot paroh la Parohia „Întâmpinarea Domnului” Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II, începând cu data de 1 mai 2022.
  • Preot paroh la Parohia Prundu Bârgăului II, Protopopiatul Bistrița, începând cu data de 1 iunie 2022.
  • Preot paroh la Parohia Chinteni, Protopopiatul Cluj I, începând cu data de 1 august 2022.
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close