1. Posturi clericale categoria numire:

1. Preot slujire caritativă la Spitalul de Ergoterapie Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II.
  2. Preot misionar la Protopopiatul Turda cu atribuţii speciale la Comunitatea de Rromi având punct de slujire în Biserica veche a parohiei Turda Fabrici.
  3. Preot paroh la Parohia Ciceu Corabia, Protopopiatul Beclean, 150 suflete, categoria a III-a.

• Dosarele candidaţilor se vor depune la biroul Consilierului administrativ bisericesc până la data de 21 decembrie 2018.