Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, adresat miercuri, 15 mai 2024, participanților la Concursul Național Catehetic „Hristos – Cuvântul care vindecă”, Ediția a XVI-a – etapa eparhială, din cadrul programului „Hristos împărtășit copiilor”, desfășurat în Patriarhia Română.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close