Familiei  prof. VIOREL NIMIGEANU,

Cu mult regret, am aflat că s-a mutat la Domnul pictorul Viorel Nimigeanu. Exprimăm familiei şi celor dragi sincerele noastre sentimente de compasiune şi-L  rugăm pe Dumnezeu să-i facă parte de odihnă întru Împărăţia Sa!

Dumnezeu să-l odihnească!

ANDREI

Arhiepiscopul Vadului, Feleacului şi Clujului
şi Mitropolitul Clujului, Maramureşului şi Sălajului  

Din aceeași categorie

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close