Posturi clericale categoria examen:

  1. Preot paroh la Parohia Răscruci, Protopopiatul Cluj I , 1200 suflete, categoria
  • Pentru posturile de la categoria examen se pot înscrie preoţii cu vechime de cinci ani.
  • Examenul se va desfășura după programa pentru parohiile de oraș. 
  • Dosarele candidaţilor se vor depune la biroul consilierului administrativ bisericesc până la data de 29 noiembrie 2019 .

 

 

 

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close