1. Posturi clericale categoria examen:

 Preot paroh la Parohia Jucu de Jos,  Protopopiatul Cluj I, 1100 suflete, categoria  I.

           Pentru posturile de la categoria examen se pot înscrie preoţii cu vechime de cinci ani.

  • Dosarele candidaţilor se vor depune la biroul consilierului administrativ bisericesc până la data de 28 august 2018.
  • Examenul va avea loc în data de 31 august 2018 de la ora 800 şi se va desfășura după programa pentru parohiile de oraș.
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close