Posturi clericale categoria examen:

1. Preot slujitor la Parohia Pogorârea Sfântului Duh, cartier Grigorescu, Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II,  categoria I.

Posturi clericale categoria numire:

1. Preot paroh la Parohia Fodora, filia Cristorel, Protopopiatul Cluj I, 400 suflete, categoria a-II-a.
  2. Preot paroh la Parohia Batin, Protopopiatul Dej, 420 suflete, categoria a II-a.
  3. Preot paroh la Parohia Păniceni, filia Dumbrava, Protopopiatul Huedin, 300 –+suflete, categoria a -III-a.
  • Dosarele candidaţilor se vor depune la biroul consilierului administrativ bisericesc până în data de 16 decembrie 2022.