Parohia Ortodoxă Turda Nouă II, Protopopiatul Turda, județul Cluj, organizează în data de 2 iunie 2021, ora 12.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 1250 mp., la biserica cu hramul „Înălțarea Domnului”.

Contanct: Preot paroh Ioan Ciortea, tel: 0754.844.334

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close