Parohia Ortodoxă Corușu, Protopopiatul Cluj I, județul Cluj, organizează în data de 9 aprilie 2022, ora 10.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica „a secco” pentru o suprafață de aproximativ 300 mp. la Biserica cu hramul „Nașterea Maicii Domnului”.

Licitația va avea loc în biserica parohială. Contact: Preot paroh Vasile Alexandru Ciceu. Tel: 0761.650.640

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close