Parohia Ortodoxă „Sfântul Prooroc Ilie Tesviteanul” din Năsăud, Protopopiatul Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, organizează în data de 24 iunie 2019, ora 13, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica „frescă” la biserica cu hramul „Sfântul Prooroc Ilie Tesviteanul” în suprafață de aproximativ 364 mp.

Licitația va avea loc în biserica parohială.

Contact: Preot paroh Mureșan Iulius, tel.: 0760.335.512

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close