Parohia Ortodoxă „Fânațele Clujului” din localitatea Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj 2, organizează în data de 28 mai 2018, ora 17, licitația publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură în tehnica „frescă” de la biserica cu hramul „Sfântul Prooroc Ilie Tesviteanul”.  Licitația va avea loc în biserica parohială. Contact: Preot Paroh Petru-Nicolae Buran, telefon: 0747579295.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close