Parohia ortodoxă „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe” din municipiul Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului şi Clujului, organizează în data de 25 martie 2022, la ora 12:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafaţă de aproximativ 1.331 metri pătraţi, la biserica parohială cu hramul „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe”.

Licitaţia va avea loc la biserica parohială. Contact: preot paroh Dorel Gălan, telefon: 0755.060.773.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close