Parohia Mociu I, Protopopiatul Cluj I, organizează în data de 21 mai 2017, ora 14.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură în tehnica frescă, la biserica filiei Zorenii de Vale, cu hramul „Sfinții Împărați Constantin și Elena”. Licitația va avea loc în biserica parohiei Mociu I.

Contact: Preot Paroh Iustin Câmpean, tel. 0745.391.171

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close