Mănăstirea „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” Rebra-Parva, Protopopiatul Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, organizează în data de 7 iulie 2024, ora 12.30, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 1156 mp., la biserica cu hramul „Sfântul Siluan Athonitul” din localitatea Dorolea, județul Bistrița-Năsăud.

Licitația va avea loc la biserica mănăstirii.

Contact: P. Cuv. Protos. Chiril Zăgrean – stareț, tel: 0756.986.640

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close