Parohia ortodoxă Valea Chintăului din municipiul Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului şi Clujului, judeţul Cluj, organizează în data de 6 aprilie 2022, ora 16:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă, pentru o suprafaţă de aproximativ 800 mp, la biserica parohială cu hramul „Sfinţii Apostoli Petru şi Pavel”.

Licitaţia va avea loc în biserica parohială. Informații la pr. paroh Filip Ciprian Doru, tel.: 0744.400.391.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close