Luni, 11 septembrie 2017 începe noul an școlar. Îl rugăm pe Dumnezeu să le dea sănătate dascălilor și receptivitate și înțelepciune elevilor ca primească toată învățătura cea bună și folositoare.

Înțeleptul Solomon, ne povățuiește în Cartea Pildelor ca să-i deprindem pe tineri cu purtarea pe care trebuie să o aibă și nici când vor îmbătrâni nu se vor abate de la ea.

Dumnezeu să binecuvinteze noul an școlar ca să fie cu rod.

 

ANDREI

Arhiepiscopul Vadului, Feleacului şi Clujului

Mitropolit al Clujului, Maramureşului şi Sălajului

Din aceeași categorie

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close