Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit la Mănăstirea Ciucea cu hramul „Nașterea Maicii Domnului”, duminică, 9 septembrie 2018, când Biserica Ortodoxă îi sărbătorește pe Sfinții Părinți Ioachim și Ana și pe Sfinţii Părinţi de la Sinodul III Ecumenic.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close