Avem bucuria de a vă adresa invitația să participaţi Luni, 18 aprilie 2022, la ora 12.00, la întâlnirea Înaltpreasfinţitului Părinte Arhiepiscop şi Mitropolit ANDREI cu reprezentanţii presei scrise şi audio vizuale pentru tradiționalul mesaj de Sfintele Paşti.

Pentru o mai bună organizare şi gestionare a timpului rămas până la Sfintele Sărbători, vă invităm să fiţi prezenţi, la data mai sus indicată, la ora 12.00, la reşedinţa mitropolitană din Piaţa Avram Iancu, nr. 18.

            Biroul de presă al Arhiepiscopiei Clujului
Pr. Cornel Coprean

 

 

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close