Înscrierea candidaţilor la examenul de capacitate preoțească sesiunea de toamnă 2021 va avea loc în perioada 1 – 30 septembrie 2021.

Examenul va avea loc în data de 5 octombrie 2021, ora 800.

Acte necesare pentru înscriere:

  • Cerere către IPS Arhiepiscop şi Mitropolit Andrei;
  • Copia actelor de studii (Foaia matricolă şi Diploma de licenţă);
  • Curriculum vitae;
  • Recomandarea Duhovnicului Facultăţii;
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close