Examenul pentru ocuparea posturilor de preot paroh la Parohiile Turda II, Dej III și de preot slujitor la Parohia Sfântul Apostol și Evanghelist Matei Cluj-Napoca va avea loc luni, 4 octombrie 2021, ora 8.00.

Interviul pentru ocuparea posturilor de preot paroh la Parohiile Sântioana cu filia Cesariu, Sucutard cu filiile Lacu, Puini și Chiriș, Borleasa și Sita va avea loc marți, 5 octombrie 2021, ora 8.00.             

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close