Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua cinstirii Sfintei Mari Mucenițe Ecaterina, vineri, 25 noiembrie 2022, la Colegiul Ortodox „Mitropolitul Nicolae Colan” din Cluj-Napoca, cu prilejul aniversării a 70 de ani de învățământ teologic ortodox preuniversitar la Cluj și a prăznuirii Sfintei Ecaterina, ocrotitoarea elevilor din ciclul primar și gimnazial.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close