Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit la Spectacolul folcloric ,,Reîntoarcerea la tradiții”, organizat cu prilejul „Anului Omagial al satului românesc” și împlinirii a 20 de ani de la înființarea Radio Renașterea, miercuri seara, 21 mai 2019, la Casa de Cultură a Studenților din Cluj-Napoca.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close