Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în cadrul serii culturale „Tihna de la Tăuți”, vineri, 19 iunie 2020, la biserica monument istoric din Tăuți, Protopopiatul Cluj I, unde președintele Academiei Române, academicianul Ioan Aurel Pop, a conferențiat pe tema „Educația patriotică în familie și școală, temei al iubirii universale”.
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close