Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu prilejul lansării volumului „Crăciunul și Paștile aduc bucuriile”, dedicat aniversării a 30 de ani de la hirotonia întru arhiereu a Înaltpreasfinței Sale, la Muzeul Mitropoliei Clujului, de la demisolul Catedralei Mitropolitane din Cluj-Napoca, luni seara, 24 februarie 2020.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close