Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu ocazia Lansării cărții „Personalități ale centenarului Marii Uniri din 1918 în cimitirele clujene – ghid istoric” de Ioan Ciorca şi Vasile Lechinţan, la Muzeul Mitropoliei Clujului, miercuri, 21 noiembrie 2018.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close