Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit vineri seara, 16 decembrie 2022, în aula Facultății de Teologie Ortodoxă din Cluj-Napoca, cu prilejul Festivalului-concurs de colinde și obiceiuri de Crăciun „Mare-i seara, de-astă seară!”, ediția a III-a.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close