Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu prilejul evocării Arhiepiscopului Teofil Herineanu, la 30 de ani de la trecerea la Domnul, și lansării cărții „Omul rugăciunii s-a mutat la Domnul acum 30 de ani”, apărută la Editura Renașterea, sub coordonarea pr. Iustin Tira. Evenimentul a avut loc joi seara, 3 noiembrie 2022, la Muzeul Mitropoliei Clujului, de la demisolul Catedralei Mitropolitane din Cluj-Napoca.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close