Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu prilejul întâlnirii naționale anuale a preoților militari din cadrul Statului Major al Forțelor Terestre Române, marți, 14 mai 2019, la Biserica „Schimbarea la Față” din incinta Centrului Misionar de Tineret „Ioan Bunea”, Sîngeorz-Băi, jud. Bistrița-Năsăud.

 

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close