Preoții admiși la colocviul pentru obținerea gradului I profesional în preoție, seria 2021-2022, vor depune lucrările la Facultatea de Teologie Ortodoxă din Cluj-Napoca în zilele de 1 și 2 septembrie 2022, având acordul scris al coordonatorului, lucrarea legată și în format electronic pe CD.

Susținerea lucrării va avea loc în data de 6 septembrie 2022, ora 900.

 

Consilier administrativ bisericesc

Pr. Cristian Baciu

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close