Parohia Ortodoxă Română „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” din municipiul Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II, organizează în data de 17 iulie 2020, ora 11.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 5250 mp., la biserica cu hramul „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” .

Contact: Preot paroh Dan Dorian Cismaș, tel.; 0741.458.706

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close