Mănăstirea „Sinții Martiri Brâncoveni” din localitatea Mărișel, Protopopiatul Huedin, județul Cluj, organizează în data de 17 mai 2020, ora 13.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 720 mp, la biserica cu hramul „ Sfinții Martiri Brâncoveni”.

Licitația va avea loc în biserica mănăstirii.

Contact: Stareța Monahia Casiana Lup, tel.; 0755.411.603

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close