Parohia Ortodoxă Micești, Protopopiatul Turda, județul Cluj, organizează în data de 2 iulie 2017, ora 16.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă, în biserica cu hramul „Pogorârea Sfântului Duh” (monument istoric), în pronaus și pe pereții verticali din naos și altar.

Licitația va avea loc la oficiul Parohial Micești.

Contact: Preot Paroh Aurel Cristea, tel. 0751.178.695

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close