Colocviul de admitere pentru obţinerea gradului I profesional în preoţie va avea loc marţi, 24 noiembrie 2020 la Centrul Eparhial din Piaţa Avram Iancu  nr. 18, după următorul program:

  • Ora 1000 – candidaţii din Arhiepiscopia Clujului;
  • Ora 1100 – candidaţii din Episcopia Maramureşului şi Sătmarului;
  • Ora 1200 – candidaţii din Episcopia Sălajului şi din alte Eparhii.

 

 

      

                                          

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close