Cursurile pastorale pentru obţinerea gradelor profesionale, organizate la Facultatea de Teologie Ortodoxă din Cluj-Napoca, vor avea loc în perioada 2-13 iulie 2018.

Colocviul pentru admiterea la gradul I va avea loc în data de 13 iulie 2018.

Preoţii care întrunesc condiţiile de participare vor depune dosarul de înscriere în perioada 1- 25  iunie 2018 la Centrul Eparhial sau la Protopopiat.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close