Acordarea binecuvântării de către ÎPS Arhiepiscop și Mitropolit Andrei, în vederea înscrierii la admiterea pentru Facultatea de Teologie Ortodoxă din Cluj-Napoca (nivel licență și master), va avea loc la sediul Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, luni, 11 iulie 2020, ora 1200.

Vă rugăm să aveți actele necesare (cererea de binecuvântare, recomandarea duhovnicului și Certificatul de Botez).

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close